| Belangrijkste Eigenschappen | Verticaal uitgelijnd LCD display met 13 karakters. |
| Blauwe toets & witte display verlichting |
| Dubbele directe toegangstoetsen voor meer gebruiksgemak |
| FM (RDS) / AM (MW/LW) tuner (24 voorkeurzenders). |
| CD speler |
| Verlichtte USB poort vooraan met stofklepje (1,0A Max) |
| Geschikt voor het afspelen van MP3, WMA, AAC, WAV & FLAC audiobestanden.. |
| Eenvoudige geluidsinstellingen met de ingebouwde 3-band equalizer |
| 1 RCA lijnuitgang (2,5V) voor achterluidsprekers of subwoofer(schakelbaar) |
| Cosmetische Eigenschappen | Voorpaneel / frontje | Zwarte pianolak |
| Afwerking bedieningstoetsen | Zwarte pianolak |
| Sier-/afwerkingsrand | Zwarte kunstof |
| Volume en bedienings(draai)knop | Piano zwart afgewerkt met chrome rand |
| Verlichtingskleur KENWOOD driehoekje | Rode LED |
| Anti-stof klepje vooraan | Ja |
| Verlichtingskleur bedieningstoetsen | Blauw LED |
| Verlichtingskleur USB-poort vooraan | Blauw LED |
| Helderheidsregeling (knoppen) | 0 - 31 stappen |
| Dimmerregeling (knoppen) | Handmatig of tijdschakelklok gestuurd |
| Helderheidsregeling in zones | Lichtsterkteregeling in 2 zones |
| Tuner Specificaties | FM bereik: 87.5Mhz - 108MHz (50Khz stappen) | Ja |
| FM bruikbare gevoeligheid | 0,71 μV / 75 ohm (S/R ratio: 30 dB) |
| FM Quieting gevoeligheid | 2 μV / 75 ohm (S/R ratio: 46 dB) |
| FM frequentiebereik | 30Hz ~ 15kHz (± 3dB) |
| FM signaal-ruis verhouding (Mono) | 64 dB |
| FM stereo kanaalscheiding(1kHz) | 40 dB |
| MW bereik: 531kHz - 1611kHz (9kHz stappen) | Ja |
| MW bruikbare gevoeligheid | 28,2 μV |
| LW bereik: 153kHz - 279kHz (9kHz stappen) | Ja |
| LW bruikbare gevoeligheid | 50μV |